FORGOT YOUR DETAILS?

O FIRMĚ

Lservis - instalace videoprojekcí, TV systémů, ozvučení a LED osvětlení

 

Kdo jsme

Nepatříme mezi standardní prodejce audio/video techniky, ale řešíme individualní zakázky instalací v budovách. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru návrhu a instalace audiovizuálních systémů Vám navíc zaručují ty nejlepší služby a doporučení produktů. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

AV navrhneme, zapojíme, proškolíme, servisujeme

Výčet techniky, kterou instalujeme není zdaleka komppletní, vždy záleží na vhodném návrhu propojení AV techniky. Soustředíme se najednoduchost obsluhy pro provozní techniky objektů.

Instalujeme projektory, projekční plochy, obvykle ve spojení s odbavením obrazu z konkrétního místa. Rozvody videa provádíme digitálními extendery a rozvádíme do okruhů dle míst v budově. Součástí může být komplexní propojení s ozvučením, s kamerovým systémem, dohledových kamer čekáren, recepcí, atd. 
TV montujeme za účelem zobrazení informací na recepcích, pódiových „odkucích“ řečníků, designové zobrazení firemních informací. Časté instalace TV provádíme v buticích, obchodech a firmách. Navrhneme typ, úhlopříčku, stojan nebo uchycení TV na zeď.
Navrhneme ozvučení sálu, firemních či školicích místností. Obvyklou výbavu tvoří bezdrátové mikrofony, hlavové, nebo ruční. Vhodnou volbou designu reprosoustavy a výkonu ozvučíme daný prostor. Výstupy z hlavní místnosti pak mohou být rozvedeny do jiných prostor se samostatným zónovým ovládáním vstupů a hlasitosti. 
Osvětlení montujem jak halogenové, zejména pro pódia a sály, tak LED dekorační pro ambientní nasvícení a zůtulnění prostor. Instalujeme LED spotová i rozptýlená světla, také LED dekorační podhledové pásky, podlahové orientační LED osvětlení, nouzové osvětlení atd.
Pro jednotlivé místnosti montujeme zónové ovládání obrazu a zvuku. Dotykové komfortní panely s předprogramovanými stavy AV techniky, zónové ovládání hlasitosti, přepínání obrazových vstupů z PC nebo satelit atd.

Náš přístup k instalaci audio/video

  • Mezi nejdůležitější hodnoty firmy patří seriózní přístup a 100% vnímání potřeb našich klientů.
  • Technika je naším koníčkem, a proto děláme práci s nadšením.
  • Více než 22 let působíme na českém trhu a budeme rádi, když naše zkušenosti promítneme do Vašich potřeb.
  • Nabízíme řešení tam, kde ostatní neuspěli.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZAKÁZCE, INSTALACI A ZÁKAZNÍKOVI JE U NÁS STANDARDEM

 

Legend:

  • Projektory
  • LED TV
  • Ozvučení
  • Osvětlení
  • Ovládání AV
TOP